Parazity – najväčší nepriatelia nášho organizmu

Necítite sa dobre? Nemôžete zistiť, o čo ide, a lekár vám hovorí, že je vaše zdravie v dobrom stave. Možno sú na vine parazity, oni sú najväčší nepriatelia nášho organizmu, ktoré vo veľkej miere oslabujú našu imunitu.

Je čas na veľké čistenie organizmu.

STARÁ CENA

50% zľava

NOVÁ CENA

Keď spomenieme parazity, mnohí z nás pocítia zhnusenie a to nie bez dôvodu.

Vyvolávajú rad ochorení, a niekedy si to neuvedomujeme. Parazity sú pomalí a tichí vrahovia nášho zdravia, pretože pomaly narúšajú celý systém, a samým tým vplývajú na oslabenie našej imunity, čo zapríčiňuje to, že sa stávame náchylnejší na ostatné ochorenia a vonkajšie negatívne vplyvy.

Parazity sa nachádzajú v našich črevách a podobný problém môžu mať aj zvieratá.

Prečo sú parazity najčastejšie v črevách?

Pretože tam majú veľa potravy, teplota im vyhovuje aj bez problémov, môžu sa rozmnožovať.

Najnebezpečnejšie je, keď parazity zaútočia aj na iné orgány a tkanivá, vtedy začnú poškodzovať tkanivo a prichádza k rozvoju nádoru. Ak sa váš imunitný systém nemôže obrániť od parazitov, začína oslabovať, pretože bol napadnutý. Táto neviditeľná háveď zapríčiňuje, že sa cítime zle a že začíname ochorievať od rôznych chorôb.

Od parazitov sa nemôžeme schovať pretože sú všade vôkol nás.

Môžeme ich vniesť jedlom, zo vzduchu, z vody.

Nebezpečné sú, pre nich sú naše črevá skutočný raj a využijú každú príležitosť, aby sa nasťahovali do nášho organizmu a vynasnažia sa, aby tu zostali čo najdlhšie. Predstavte si len, môžete sa dotknúť bankovky, na ktorej sú parazity alebo môžete zjesť nejaké neumyté jablko a už ste nakazení. Ani nerozmýšľame o parazitoch, kým ich nepocítime na svojej koži. Každý deň, nespočetný krát denne ste vystavený útokom rôznych mikroorganizmov, ktoré sú neviditeľné a tak veľa škody vám môžu vyvolať!

PURODONE

Výživový doplnok
protiparazitným účinkom

Ak váš organizmus nie je silný, parazity sa nasťahujú a zostanú tu, až pokým ich nevyhodíte.Ako čas plynie, vy sa budete cítiť čoraz horšie.


Symptómy neprichádzajú za jednu noc.

Určite Vás zaujíma, ako včas spoznáte, že máte parazitov?

Musíme vám povedať, že keď si už všimnete tieto symptómy, to je znak toho, že je váš organizmus už preplnený parazitmi!

Váš imunitný systém je slabý – keď imunita oslabne, ľahko dôjde k zápalom a k infekciám. Často budete bojovať proti baktériám a vírusom a budete musieť užívať lieky, aby ste sa zotavili aj z najmenšej imunitnej poruche.

Problémy s trávením – ak je vaša stolica nepravidelná alebo máte hnačku, buďte si istí, že sa vo vašom organizme množia parazity a, že skrze nich vaša tráviaca sústava nefunguje dobre. Parazity môžu uzavrieť kanály a zapríčinia nepravidelnú stolicu, a taktiež môžu vyvolať vodnatú stolicu. Taktiež, časte plyny a nadutosť brucha môžu byť znakom, že sú parazity prítomné.

Kožné problémy – možno vám nikdy nenapadlo, že kožné infekcie, úporné vyrážky, ekzémy, dermatitída, a vredy sú vlastne dôsledkami napadnutia imunitného systému parazitom. Ale sú!

Chronická únava a nedostatok spánku – ak ste stale unavení a nemôžete si dobre oddýchnuť, buďte si istí, že nezáleží od toho, koľko času ste spali. Ak sa vám stáva, že sa v noci zobúdzate, je to znak toho, že vaša pečeň vylučuje odpad, a že úporne bojuje s parazitmi, ktoré ju nakazili. Ak v priebehu dňa nemôžete normálne fungovať a stále cítite únavu, je to preto, že organizmus nemôže dostať všetky tie dobré zložky, ktoré vnášate potravinami, parazity to jednoducho nedovoľujú.

Nedostatok železa (anémia) – ešte jedno nebezpečné ochorenie, ktoré môže vyvolať aj stratu krvi, časté mdloby a neustálu únavu. U mužov prichádza aj ku sterilite, a u žien k nepravidelným menštruáciám.

Bolesť v tele – jedna z nepríjemných vecí súvisiacich s parazitmi, je to, že vyvolávajú bolesť vo svaloch a kĺboch. Najradšej zostávajú v svaloch a v kvapaline okolo kĺbov. Tým spôsobom najčastejšie vyvolávajú bolesti a časté zápaly.

Nepríjemný zápach, časté triašky, dýchacie problémy, časté vírusové a baktériové infekcie, časté zmeny nálady, nemožnosť schudnúť, alebo pribrať, akokoľvek sa snažíte, pritom neviete, čo je sa vami a prečo sa cítite zle.

Ako sa zbavíte parazitov?

Pokúste sa výživový doplnok s protiparazitným pôsobením

Najčastejšie ochorenia, ktoré vznikajú kvôli parazitom

  • Zápaly v organizme – zápaly pečene, obličiek
  • Anémia
  • Cukrovka
  • Ochorenia srdca a krvných ciev
  • Artritída
  • Migrény
  • Problémy so dutinami
  • Astma
  • Estetické a zdravotné problémy s pokožkou
  • MÔŽE VYVOLAŤ AJ NAJŤAŽŠIE OCHORENIA

Tu sú aj mnohé iné ochorenia, ktoré vznikajú v dôsledku pádu imunity. Ale, ako sme sa presvedčili mnohokrát v živote,
príroda má pre všetko riešenie,
takže aj pre parazity, ktoré roky môžu žiť v našom tele.

Parazity sa môžu zničiť

Parazity treba zničiť.

Myslíte si, že to nie je vôbec ľahká úloha. A aj máte pravdu. Viete, čo je najhoršie zo všetkého? Podľa štatistiky viac ako 50% ľudí vo svete sa nemôže obrániť od parazitov. Viete ako, parazity útočia na každého, ale nemá každý dostatočne silnú imunitu na ich zjav. Okrem toho ľahko sa prenášajú. Ak ich máte, ľahko ich môžete preniesť partnerovi sexom alebo bozkom. Pre niekoho časom parazity môžu byť zhubné.
Straší vás myšlienka, že vám parazity môžu zničiť zdravie a nakoniec aj život. To je hrozné. Sú také malé a neviditeľné holým okom, a môžu nám úplne zmeniť život. Preto by ste mali rozmýšľať o nich, preto by ste mali nájsť spôsob, ako sa ich zbaviť.

„Parazity nás jedia zvnútra a preto je prevencia dôležitá! Treba nám niečo, čo ich zje. Alebo oni alebo my, taká je príroda, Musíme bojovať o prežitie.“

Tú vetu všetci pochopíme aspoň raz v živote. Bolo by dobre, aby ste ju pochopili hneď a aby ste prevenciu vždy mali na zreteli, keď rozmýšľate o zdraví.

Ako sa zbavíte parazitov?

Nie je to také ťažké, ako si myslíte.

Na začiatok, nesmiete sa báť. Potrebné sú aspoň dva týždne, aby sa telo očistilo od všetkej hávede, ktorá vo vás vytvára zlé myšlienky.

Kapsuly Purodone sú vyrobene z rastlín,

Takže toto zloženie nedovoľuje parazitom aby naďalej žili vo vašom tele a aby sa naďalej rozmnožovali..

Čo všetko obsahuje a prečo je taký silný:

Aromatické klinčeky – Klinčeky sú známe tým, že liečia hubové infekcie a vplývajú na normalizovanie trávenia.

Suché extrakty vratiču, kvety vratiča – Vratič sa od starých čias používa v prírodnej medicíne a ľahko ničí parazity, a rieši problémy s pokožkou, ktoré sú vyvolané baktériami alebo hubami.

Suchý extrakt paliny, tráva paliny – Palina sa používa v celom svete na liečenie rôznych ochorení pretože odstraňuje všetkých škodcov z organizmu!

Kombinácia týchto zložiek z prírody vytvára pravú bombu, ktorá ničí parazity a vašu imunitnú sústavu zotavuje a posilňuje, aby mohla bojovať proti infekciám, zápalom, vírusom, baktériám.

Komu je určený Purodone?

Purodone je určený ľuďom, ktorí majú parazity, ako aj tým ktorí ich nemajú. Teraz vám vysvetlíme prečo:

Na začiatok netreba sa báť. Potrebné sú len dva týždne, aby sa telo očistilo od tejto hávede, ktorá vo vás vyvoláva zlé myšlienky.

Prvá skupina ľudí, ktorí majú parazity, používa Purodone, aby ich odstránili z tela. Tento výživový doplnok čistí parazity a za krátky čas budete cítiť veľké zlepšenie v organizme. Druhá skupina ľudí používa Purdone na posilnenie imunity a aby Zabránila parazitom sa dostať do tela. Ako sme povedali, alternatíva je vzácna.

Je dôležite dôležité koľko mate rokov? Nie je.

Dôležitá je len vaša dobra vôľa, Starať sa o svoje zdravie a zlepšovať ho. Purodone používajú ľudia všetkých vekových skupín, pretože je jeho používanie celkom bezpečné a povolené Ministerstvom zdravotníctva.

Čo hovoria užívatelia?

Pre nás je vždy dôležité,a by sme sa o určitom výrobku dozvedeli z prvej ruky. Toto sú skúsenosti užívateľov, ktorí vyskúšali Purodone:

„Chcem vám povedať o benefitoch používania tabliet Purodone.

O Purodone tabletách som sa dozvedela prostredníctvom internetu a objednala som si ich pre otca, ktorý má 65 rokov a problémy s trávením, nafúknuté brucho, spomalený metabolizmus. Hlavný dôvod prečo sa rozhodil pokúsiť sa svoje zdravie dať do poriadku Purodone tabletami je veľký počet vírusových bradaviek, ktoré má na mäkkom tkanive krku a pod pazuchami.
Po dvoch mesiacoch intenzívneho používania Purodone tabliet pocítil zlepšenie v zmysle, že má riadnu stolicu, nie je nafúknutý, a má mäkšie brucho. Okrem týchto zlepšení, má omnoho menší počet bradaviek, najmä tých drobných, mladších.
Taktiež ako človek, ktorý už roky má problém s krvným tlakom, Purodone tablety vplývali aj na normalizovanie tlaku, bez väčších oscilácií a teraz má aj omnoho viac energie.
Všeobecne sa cíti omnoho lepšie, a tabletky zapôsobili na celkové zdravie, nielen na problémy, ktoré ho trápili.
Benefity, ktoré pocítil len po dvoch mesiacoch používania, sú dôvod, aby ich aj v budúcnosti používal a odporúčal všetkým, ktorí majú problémy s tráviacim traktom a krvným tlakom.

Ďakujem zo srdca!“ Viola J.

Je čas na veľké čistenie

Čistenie od parazitov možno robiť raz za šesť mesiacov a takto si budete istí, že je vaše telo úplne ochránené. Buďte si istí, že sa už dnes môžete vysporiadať s rôznymi chorobami, ktoré vyvolávajú parazity.

Nezabudnite, buď oni ohrozia vaše zdravie alebo ich zničíme.

Niet tretej možnosti. Chráňte svoje zdravie a zdravie tých, ktorých máte radi.

STARÁ CENA

50% zľava

EUR

NOVÁ CENA